Newsletter

Zapisz się do newslettera

Uzupełnij swojego maila i bądź na bieżąco z nowościami na stronie prawosportowe.pl

ikonka fb ikonka tw

Organizacje sportowe

Nowa platforma: dopingandsport.com

21.07.2017

Jak wiemy, 3 lipca zainaugurowała swoją działalność POLADA Polska Agencja Antydopingowa, powstała na bazie nowej ustawy z nowoczesnymi rozwiązaniami prawnymi stanowiącymi silny oręż do walki z dopingiem w sporcie. I z tego należy się cieszyć, bo doping jest zły i należy z nim walczyć.

Ponieważ jednak każdy ma prawo do obrony, bezstronnego postepowania i sprawiedliwego wyroku (no i nie każdy jest dopingowiczem) było dla nas jako adwokatów oczywiste, że potrzebna jest jakaś przeciwwaga. Naszą „skromną odpowiedzią” jest uruchomienie nowego portalu www.dopingandsport.com. Portal dopingandsport.com dostarczać będzie wiedzy o interesujących nas zagadnieniach, doradzać i wspierać prawnie, a także pomagać w postępowaniach antydopingowych – tych krajowych, jak i międzynarodowych. Naszym celem jest bowiem nawiązanie kontaktu z partnerami z różnych krajów i szeroko rozumiane wsparcie prawne – mamy ambicję stać się liderem w tego typu usługach na świecie. Zawsze jednak będziemy działać w granicach prawa, kierując się etyką – tak, by wpływać na świadomość prawną i edukować, że doping to zło. Zapraszam na stronę http://www.dopingandsport.com/

Ostatnie wpisy autora

Zobacz więcej »

Newsletter

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco z nowościami na stronie prawosportowe.pl

About

ikonka logo

Portal prawosportowe.pl powstał w 2012 roku i od tego czasu dostarcza czytelnikom wiedzę z zakresu szeroko rozumianego prawa sportowego. Odbiorcami naszych treści są sportowcy amatorzy i profesjonalni, trenerzy, sędziowe, menedżerowie, agenci, działacze organizacji sportowych, sponsorzy. Jesteśmy po to, by pomagać i edukować w sporcie.

Portal od samego początku jest wspierany przez Kancelarię Prawa Sportowego i Gospodarczego DAUERMAN

Kontakt z nami

Serwis Obsługuje:

logo dauerman

Kontakt:

PrawoSportowe.pl Sp. z o.o.

Al. Śląska 1

54-118 Wrocław

Stadion Wrocław (Budynek Wschód, III p.)

tel. +48 693 672 258

e-mail: bok@prawosportowe.pl

Na skróty

Zapytaj prawnika » Regulamin serwisu Polityka prywatności