Newsletter

Zapisz się do newslettera

Uzupełnij swojego maila i bądź na bieżąco z nowościami na stronie prawosportowe.pl

ikonka fb ikonka tw

Organizacje sportowe

Bezpłatne webinarium „RODO SPORT”

22.01.2018

W związku z dużym zainteresowaniem tematyką ochrony danych osobowych, specjalnie dla Naszych użytkowników – wraz z Kancelarią Dauerman i portalem wszystkodlaklubu.pl przygotowaliśmy webinarium poświęcone tematyce RODO SPORT.

Webinarium zaplanowaliśmy na wtorek 30 stycznia br., na godzinę 17:30, a zapisać się może każdy, kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zmian w ochronie danych osobowych w sporcie, które będą nas  obowiązywać od 25 maja tego roku.

Aby wziąć udział w szkoleniu, wystarczy udostępnić posta z tą informacją z Fanpage prawosportowe.pl na Facebooku, odwiedzić  platformę kompleksowego wsparcia dla klubów sportowych WSZYSTKODLAKLUBU.PL i dokonać bezpłatnej rejestracji w zakładce "Webinaria".

Liczba miejsc jest ograniczona, zatem decyduje zasada „kto pierwszy, ten lepszy!”.  Każdy zakwalifikowany uczestnik otrzyma mailem indywidualne zaproszenia na webinarium.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

Ostatnie wpisy autora

Zobacz więcej »

Newsletter

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco z nowościami na stronie prawosportowe.pl

About

ikonka logo

Portal prawosportowe.pl powstał w 2012 roku i od tego czasu dostarcza czytelnikom wiedzę z zakresu szeroko rozumianego prawa sportowego. Odbiorcami naszych treści są sportowcy amatorzy i profesjonalni, trenerzy, sędziowe, menedżerowie, agenci, działacze organizacji sportowych, sponsorzy. Jesteśmy po to, by pomagać i edukować w sporcie.

Portal od samego początku jest wspierany przez Kancelarię Prawa Sportowego i Gospodarczego DAUERMAN

Kontakt z nami

Serwis Obsługuje:

logo dauerman

Kontakt:

PrawoSportowe.pl Sp. z o.o.

Al. Śląska 1

54-118 Wrocław

Stadion Wrocław (Budynek Wschód, III p.)

tel. +48 693 672 258

e-mail: bok@prawosportowe.pl

Na skróty

Zapytaj prawnika » Regulamin serwisu Polityka prywatności