Adult Search
ModernSportFoundation.org WszystkoDlaKlubu.pl TrainingCompensation.com

Poczuj klimat mundialu z FIFA 18 World Cup

Blisko 24 lata temu na rynek trafiła gra, którą pokochały miliony fanów na całym świecie. Dziś to jedna z najbardziej znanych serii gier w historii.

Wszystko zaczęło się w 1994 roku, kiedy z tematem wirtualnej piłki postanowiła się zmierzyć firma EA. Gra z miejsca stała się hitem. Co roku powstają kolejne części, które niezmiennie cieszą się uznaniem użytkowników. Produkcja doczekała się też tytułów pobocznych, takich jak „FIFA Manager” i „FIFA Street”. Od czasu Mistrzostw Świata 1998 powstają także edycje dedykowane konkretnym turniejom. Narzekać nie mogą również polscy fani hitu ze stajni EA. Od roku 2003 tytuł ten ukazuje się bowiem w naszej rodzimej wersji językowej.

Do meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Rosji, w którym gospodarze zmierzą się z reprezentacją Arabii Saudyjskiej, zostało co prawda jeszcze kilkanaście dni, ale fani wirtualnej piłki kopanej już teraz mogą poczuć mundialowy klima! Wszystko za sprawą dodatku FIFA World Cup Russia 2018, który kanadyjskie studio EA Sports postanowiło 29 maja oddać za darmo w ręce graczy. Oddać za darmo – oczywiście pod warunkiem posiadania oryginalnej wersji gry.

Do naszej dyspozycji oddane zostaną 32 drużyny, które zakwalifikowały się do turnieju. Mecze rozegramy na 12 stadionach odwzorowanych w najmniejszym szczególe. Pojawić mają się też dodatkowe scenki przerywnikowe, przyśpiewki kibicowskie i inne usprawnienia, które sprawią, że zachowany zostanie klimat Mistrzostw Świata.

W FIFA 18 World Cup możemy również zagrać reprezentacjami, które nie zakwalifikowały się do Mistrzostw oraz istnieje możliwość edycji zespołów biorących udział w turnieju. Lista dodatkowych krajów prezentuje się następująco:

Austria

Kanada

Chile

Chiny

Czechy

Grecja

Irlandia

Włochy

Holandia

Nowa Zelandia

Irlandia Północna

Norwegia

Rumunia

Szkocja

Turcja

Stany Zjednoczone

Walia.

Role komentatorów objęli Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski, których mogliśmy usłyszeć także w poprzednich częściach. Specjalnie na potrzeby tego tytułu nagrano szereg nowych wypowiedzi.

Teraz nic nie pozostaje tylko włączyć ściąganie i dobrze się bawić w klimacie mundialu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane wpisy

Opublikowane w

Sytuacja Stoczni Szczecin w obliczu przepisów PZPS i PLS S.A.

W ostatnich tygodniach całe siatkarskie środowisko śledziło losy KPS Stoczni Szczecin S.A. Ostatecznie najgorszy scenariusz stał się faktem. W czwartek 13 grudnia 2018 r. Prezes Zarządu, Pan Jakub Markiewicz ogłosił wycofanie zespołu z rozgrywek. W dzisiejszym blogu skonfrontowane zostaną najważniejsze okoliczności sprawy, dotyczące klubu i zawodników z przepisami Polskiego Związku Piłki Siatkowej i organizatora rozgrywek PlusLigi – Polskiej Ligi Siatkówki S.A..

Czytaj dalej Sytuacja Stoczni Szczecin w obliczu przepisów PZPS i PLS S.A.

Opublikowane w

Minimalne wynagrodzenie dla zawodników NBA

Minimalne wynagrodzenie dla zawodników NBA jest określone w CBA i służy temu, by każdy zawodnik miał zapewnione określone standardy, właściwe dla najlepszej koszykarskiej ligi świata. Jak wszelkie „widełki” finansowe w NBA, również minimalne wynagrodzenie jest określane na podstawie BRI, a bezpośrednio – jako pewien ułamek salary cap.

Czytaj dalej Minimalne wynagrodzenie dla zawodników NBA

O autorze

Justyna Wrona

Justyna Wrona

Aplikant adwokacki

Wpisy autora

Opublikowane w

Twórcy PUBG pozywają projektantów Fortnite o naruszenie praw autorskich

Twórcy popularnej strzelanki PlayerUnknown’s Battlegrounds z firmy PUBG Corp. pozwali Epic Games, które odpowiedzialne jest za powstanie darmowego Fortnite Battle Royale.

Czytaj dalej Twórcy PUBG pozywają projektantów Fortnite o naruszenie praw autorskich

Opublikowane w

Na czym polega fenomen nowej gry Epic Games – Fortnite?

Mimo faktu, że gra istnieje bardzo krótko aktualnie dałoby się napisać na jej temat pokaźną książkę. Tytuł ten pobił wszelkie rekordy, nie tylko w oglądalności i ilości graczy, ale głównie ustanawiając bardzo wysoką finansową poprzeczkę dla innych gier, które chcą zainteresować swoim tytułem profesjonalnych graczy i przetrzeć swoje szlaki do e-sportu.

Czytaj dalej Na czym polega fenomen nowej gry Epic Games – Fortnite?

Opublikowane w

Netflix, Spotify i Steam a Unia Europejska

Komisja Europejska wprowadziła nowe regulacje prawne dotyczące korzystania z usług związanych z mediami cyfrowymi. Od 1 kwietnia w życie weszły przepisy, które gwarantują użytkownikom internetowych platform multimedialnych swobodny dostęp do zawartości bibliotek Netflixa, Spotify, Steam czy Player.pl na terenie wszystkich krajów członkowskich UE.

Czytaj dalej Netflix, Spotify i Steam a Unia Europejska

Zobacz więcej »

Serwis obsługuje:

Dauerman

Kontakt z nami:

PrawoSportowe.pl Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
Stadion Wrocław (Budynek Wschód, III p.)
tel. +48 693 672 258
e-mail: bok@prawospotowe.pl

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS 0000384634, NIP 8992720232, REGON 021539145, kapitał zakładowy 15.000,00 zł

RODO Sport

Masz do nas pytanie z zakresu wdrożenia nowej polityki ochrony danych osobowych "RODO"? Wypełnij poniższy formularz, odpiszemy tak szybko jak to będzie możliwe.
TS Escorts