Adult Search
ModernSportFoundation.org WszystkoDlaKlubu.pl TrainingCompensation.com

Dzień Dobry w nowej odsłonie

Zwyczajowym „Dzień Dobry” witam Was – Czytelników portalu prawosportowe.pl – w tym niezwyczajnym dniu, bowiem chciałem pochwalić się nową odsłoną portalu.

prawosportowe.pl jest z Wami już od pięciu lat. Zaczynaliśmy w 2012 roku i przecieraliśmy szlaki na rynku internetowym na styku prawa i sportu. Cały czas staramy się być innowacyjni, idziemy z „duchem czasu” i zmieniamy się dla Was.

Wielu z Was zaczyna swój dzień od lektury blogów na prawosportowe.pl, codziennie rano włącza komputer w poszukiwaniu najnowszego artykułu i to się nie zmieni. Zapraszam również do stale aktualizowanego do najnowszych wersji i rozwijającego się zbioru aktów prawnych: przepisów prawa powszechnie obowiązującego i regulacji organizacji sportowych czyli inaczej prawa związkowego.

Będzie można również podzielić się z nami swoim problemem na granicy sportu i prawa. Wystarczy skorzystać z zakładki „Zapytaj Prawnika”. Prawnicy ze współpracującej z portalem, Kancelarii Prawa Sportowego i Gospodarczego DAUERMAN – lidera na rynku usług prawa sportowego – skontaktują się z Państwem i zaproponują rozwiązanie problemu, dokonując bezpłatnej analizy i wyceny działań.

Z czasem pojawi się również możliwość korzystania ze wzorów gotowych umów i kontraktów. Powoli będziemy przedstawiać Wam coraz to nowe propozycje, inicjatywy i funkcjonalności.

Wszystko to w nowej, dynamiczniejszej szacie graficznej, w nowej estetyce, która – mam nadzieję – spodoba się Państwu. To nasz prezent dla Was w 5-tą rocznicę powstania portalu.

Ze sportowym pozdrowieniem

Maciej Żyłka – Szef contentu internetowego prawosportowe.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane wpisy

Opublikowane w

Zmiany w rozgrywkach organizowanych przez Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej S.A.

Ostatnio pisałem o zmianach w regulaminach rozgrywek piłkarskich w Polsce, a dziś będzie o zmianach w rozgrywkach Plus Ligi i Ligi Siatkówki Kobiet. Zmiany, które stosuje Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej są wprowadzane na zasadzie odstępstw od przepisów gry i będą obowiązywać w meczach rozgrywek PLPS-u czyli Plus Ligi i LSK w sezonie 2018/2019.

Czytaj dalej Zmiany w rozgrywkach organizowanych przez Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej S.A.

Opublikowane w

AKTY PRAWNE

Tu znajdziesz regulacje prawne dotyczące sportu: ustawy, rozporządzenia i inne przepisy prawa powszechnie obowiązującego.
Czytaj dalej AKTY PRAWNE

O autorze

prawosportowe

Prawo Sportowe

Redakcja prawosportowe.pl

Wpisy autora

Opublikowane w

WALKA Z DOPINGIEM

Regulacje antydopingowe, Polska Agencja Antydopingowa, Światowa Agencja Antydopingowa.

Czytaj dalej WALKA Z DOPINGIEM

Opublikowane w

Ekspert Kancelarii Dauerman na falach eteru

Ekspert Kancelarii Prawa Sportowego i Gospodarczego “Dauerman” – Maciej Broda będzie we wtorek 12 czerwca, po godzinie 10.30 gościem Polskiego Radia 24.  Tematem programu będą świadczenia finansowe dla klubów w związku z udziałem zawodników na Mundialu. Audycję poprowadzi Jakub Kukla. Zapraszamy do słuchania tutaj.

Opublikowane w

Dyskwalifikacja czasowa, a zmiana klubu przez piłkarza

Ostatnio pisałem o karze dla klubu, którego drużyna prowadzona była w zawodach przez trenera bez ważnej licencji, wcześniej było o wykluczeniu grającego trenera, a dziś pora na wykluczenie zawodnika z meczu (ukaraniem czerwoną kartką), a konkretnie przewinienie uregulowane w art. 61 §2 Regulaminu Dyscyplinarnego Polskiego Związku Piłki Nożnej i konsekwencje jakie dyskwalifikacja czasowa niesie za sobą w przypadku zmiany klubu, a idąc jeszcze dalej zmiany krajowej federacji czyli zmiany klubu na zagraniczny.

Czytaj dalej Dyskwalifikacja czasowa, a zmiana klubu przez piłkarza

Zobacz więcej »

Serwis obsługuje:

Dauerman

Kontakt z nami:

PrawoSportowe.pl Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
Stadion Wrocław (Budynek Wschód, III p.)
tel. +48 693 672 258
e-mail: bok@prawospotowe.pl

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS 0000384634, NIP 8992720232, REGON 021539145, kapitał zakładowy 15.000,00 zł

RODO Sport

Masz do nas pytanie z zakresu wdrożenia nowej polityki ochrony danych osobowych "RODO"? Wypełnij poniższy formularz, odpiszemy tak szybko jak to będzie możliwe.
TS Escorts