Newsletter

Zapisz się do newslettera

Uzupełnij swojego maila i bądź na bieżąco z nowościami na stronie prawosportowe.pl

ikonka fb ikonka tw

E-sport

Poczuj klimat mundialu z FIFA 18 World Cup

08.06.2018

Blisko 24 lata temu na rynek trafiła gra, którą pokochały miliony fanów na całym świecie. Dziś to jedna z najbardziej znanych serii gier w historii.

Wszystko zaczęło się w 1994 roku, kiedy z tematem wirtualnej piłki postanowiła się zmierzyć firma EA. Gra z miejsca stała się hitem. Co roku powstają kolejne części, które niezmiennie cieszą się uznaniem użytkowników. Produkcja doczekała się też tytułów pobocznych, takich jak „FIFA Manager” i „FIFA Street”. Od czasu Mistrzostw Świata 1998 powstają także edycje dedykowane konkretnym turniejom. Narzekać nie mogą również polscy fani hitu ze stajni EA. Od roku 2003 tytuł ten ukazuje się bowiem w naszej rodzimej wersji językowej.

Do meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Rosji, w którym gospodarze zmierzą się z reprezentacją Arabii Saudyjskiej, zostało co prawda jeszcze kilkanaście dni, ale fani wirtualnej piłki kopanej już teraz mogą poczuć mundialowy klima! Wszystko za sprawą dodatku FIFA World Cup Russia 2018, który kanadyjskie studio EA Sports postanowiło 29 maja oddać za darmo w ręce graczy. Oddać za darmo – oczywiście pod warunkiem posiadania oryginalnej wersji gry.

Do naszej dyspozycji oddane zostaną 32 drużyny, które zakwalifikowały się do turnieju. Mecze rozegramy na 12 stadionach odwzorowanych w najmniejszym szczególe. Pojawić mają się też dodatkowe scenki przerywnikowe, przyśpiewki kibicowskie i inne usprawnienia, które sprawią, że zachowany zostanie klimat Mistrzostw Świata.

W FIFA 18 World Cup możemy również zagrać reprezentacjami, które nie zakwalifikowały się do Mistrzostw oraz istnieje możliwość edycji zespołów biorących udział w turnieju. Lista dodatkowych krajów prezentuje się następująco:

Austria

Kanada

Chile

Chiny

Czechy

Grecja

Irlandia

Włochy

Holandia

Nowa Zelandia

Irlandia Północna

Norwegia

Rumunia

Szkocja

Turcja

Stany Zjednoczone

Walia.

Role komentatorów objęli Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski, których mogliśmy usłyszeć także w poprzednich częściach. Specjalnie na potrzeby tego tytułu nagrano szereg nowych wypowiedzi.

Teraz nic nie pozostaje tylko włączyć ściąganie i dobrze się bawić w klimacie mundialu!

 

Ostatnie wpisy autora

Zobacz więcej »

Newsletter

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco z nowościami na stronie prawosportowe.pl

About

ikonka logo

Portal prawosportowe.pl powstał w 2012 roku i od tego czasu dostarcza czytelnikom wiedzę z zakresu szeroko rozumianego prawa sportowego. Odbiorcami naszych treści są sportowcy amatorzy i profesjonalni, trenerzy, sędziowe, menedżerowie, agenci, działacze organizacji sportowych, sponsorzy. Jesteśmy po to, by pomagać i edukować w sporcie.

Portal od samego początku jest wspierany przez Kancelarię Prawa Sportowego i Gospodarczego DAUERMAN

Kontakt z nami

Serwis Obsługuje:

logo dauerman

Kontakt:

PrawoSportowe.pl Sp. z o.o.

Al. Śląska 1

54-118 Wrocław

Stadion Wrocław (Budynek Wschód, III p.)

tel. +48 693 672 258

e-mail: bok@prawosportowe.pl

Na skróty

Zapytaj prawnika » Regulamin serwisu Polityka prywatności