ModernSportFoundation.org WszystkoDlaKlubu.pl TrainingCompensation.com

Program KLUB – czas biegnie

Mamy już początek kwietnia, a zaledwie do 21 bm. trwa nabór wniosków o środki finansowe z Ministerstwa Sportu i Turystyki w programie KLUB. Czasu pozostało zatem niewiele i warto się śpieszyć, by nie robić niczego na ostatnią chwilę.

O środki w programie KLUB mogą ubiegać się Uczniowskie Kluby Sportowe czyli UKS-y i kluby działające w formie stowarzyszeń, które prowadzą swoją działalność przynajmniej 3 lata i w roku ostatnim oraz bieżącym nie otrzymały ze środków publicznych dotacji przekraczających kwotę 200.000 złotych.

Wnioski w programie wypełniane są również przez Fundację na Rzecz Rozwoju Sportu i Prawa Sportowego, która w dwóch edycjach programu KLUB w ubiegłym roku uzyskała 100 % skuteczność. Zatem ponownie chciałem zarekomendować Fundację, odsyłając na stronę, na której znajdą Państwo wszystkie informacje o wypełnianiu wniosków, warunki uczestnictwa w programie i wzór umowy.

Zapraszam też do kontaktu mailowego z Fundacją na Rzecz Rozwoju Sportu i Prawa Sportowego: k.kania@fundacjasportowa.org i telefonicznego pod numerem +48 668 977 964.

Jeżeli chcieliby Państwo zmniejszyć sobie koszty, to warto skorzystać z 25% rabatu, a taki rabat można uzyskać rejestrując się na platformie kompleksowego wsparcia dla Klubów Sportowych – wszystkodlaklubu.pl. Z rabatu mogą skorzystać także Kluby, które są już partnerami tego projektu, dzięki wcześniejszej rejestracji[i].

A by było jeszcze taniej to mam przyjemność poinformować, iż nasz portal, a dokładnie platforma wszystkodlaklubu.pl podpisała z Fundacją stosowną umowę o współpracy, dzięki czemu jeśli zarejestrują się Państwo na stronie WSZYSTKODLAKLUBU.PL , to uzyskają Państwo 25% rabat.

Warto działać szybko, bowiem tuż przed terminem przesyłania wniosków, może być ich zbyt wiele i Fundacja ze względu na ogrom pracy będzie zmuszona odmówić swojej pomocy.

 [i] Rejestracja na platformie wszystkodlaklubu.pl jest bezpłatna i daje możliwość skorzystania z rabatu do 25% na usługi i produkty dostawców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Maciej Żyłka

Maciej Żyłka

Prawnik, Dziennikarz, Szef contentu internetowego prawosportowe.pl Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Przez kilkanaście lat dziennikarz sportowy Radia Wrocław.

Wpisy autora

Opublikowane w

VAR na Mundialu

Dziś będzie o systemie VAR czyli Video Assistant Referee i jego stosowaniu podczas finałów piłkarskich Mistrzostw Świata Rosja 2018. My – polscy kibice futbolu znamy ten system z meczów Ekstraklasy, wszak sezon 2017/2018 był premierowym, jeśli chodzi o stosowanie VAR-u. Tak się przyzwyczailiśmy, źe gdy przyszło do ostatniej kolejki sezonu zasadniczego i niemożności rozegrania wszystkich ośmiu spotkań z VAR-em, to Prezes PZPN Zbigniew Boniek rzucił propozycję by kolejkę rozłożyć na 2 dni. Kluby się nie zgodziły i chciały grać w jednym terminie o jednej godzinie i kolejkę rozegrano bez VAR-u by szanse wszystkich były równe.

Czytaj dalej VAR na Mundialu

Opublikowane w

Wierzymy dalej!

Piłkarska reprezentacja Polski przegrała z Senegalem 1:2 na inaugurację swoich występów w finałach Mistrzostw Świata w Rosji. Nie takiego początku Mundialu się spodziewaliśmy, ale przy porażce Kolumbii z Japonią także 1:2 i kolejnym meczu Biało-Czerwonych w niedzielę 24 czerwca o 20:00 właśnie z Kolumbią, dwie wygrane z Kolumbią i z Japonią też dadzą awans do 1/8 finału. Wierzmy zatem, że nasza drużyna szybko się podniesie i nie śpiewajmy póki co „nic się nie stało”.

Czytaj dalej Wierzymy dalej!

Opublikowane w

11 za nami

„11” czyli „jedenastka” kibicom futbolu może kojarzyć się z rzutem karnym (bo tak właśnie karny jest nazywany – przyp. M.Ż.). Może kojarzyć się również z jedenastką meczową, czyli składem, który rozpoczyna mecz piłki nożnej, ale… ja dziś celowo użyłem tej liczby, bo właśnie 11 meczów finałów piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji już za nami.

Czytaj dalej 11 za nami

Zobacz więcej »

Serwis obsługuje:

Dauerman

Kontakt z nami:

PrawoSportowe.pl Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
Stadion Wrocław (Budynek Wschód, III p.)
tel. +48 693 672 258
e-mail: bok@prawospotowe.pl

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS 0000384634, NIP 8992720232, REGON 021539145, kapitał zakładowy 15.000,00 zł

RODO Sport

Masz do nas pytanie z zakresu wdrożenia nowej polityki ochrony danych osobowych "RODO"? Wypełnij poniższy formularz, odpiszemy tak szybko jak to będzie możliwe.