ModernSportFoundation.org WszystkoDlaKlubu.pl TrainingCompensation.com

Program KLUB – czas biegnie

Mamy już początek kwietnia, a zaledwie do 21 bm. trwa nabór wniosków o środki finansowe z Ministerstwa Sportu i Turystyki w programie KLUB. Czasu pozostało zatem niewiele i warto się śpieszyć, by nie robić niczego na ostatnią chwilę.

O środki w programie KLUB mogą ubiegać się Uczniowskie Kluby Sportowe czyli UKS-y i kluby działające w formie stowarzyszeń, które prowadzą swoją działalność przynajmniej 3 lata i w roku ostatnim oraz bieżącym nie otrzymały ze środków publicznych dotacji przekraczających kwotę 200.000 złotych.

Wnioski w programie wypełniane są również przez Fundację na Rzecz Rozwoju Sportu i Prawa Sportowego, która w dwóch edycjach programu KLUB w ubiegłym roku uzyskała 100 % skuteczność. Zatem ponownie chciałem zarekomendować Fundację, odsyłając na stronę, na której znajdą Państwo wszystkie informacje o wypełnianiu wniosków, warunki uczestnictwa w programie i wzór umowy.

Zapraszam też do kontaktu mailowego z Fundacją na Rzecz Rozwoju Sportu i Prawa Sportowego: k.kania@fundacjasportowa.org i telefonicznego pod numerem +48 668 977 964.

Jeżeli chcieliby Państwo zmniejszyć sobie koszty, to warto skorzystać z 25% rabatu, a taki rabat można uzyskać rejestrując się na platformie kompleksowego wsparcia dla Klubów Sportowych – wszystkodlaklubu.pl. Z rabatu mogą skorzystać także Kluby, które są już partnerami tego projektu, dzięki wcześniejszej rejestracji[i].

A by było jeszcze taniej to mam przyjemność poinformować, iż nasz portal, a dokładnie platforma wszystkodlaklubu.pl podpisała z Fundacją stosowną umowę o współpracy, dzięki czemu jeśli zarejestrują się Państwo na stronie WSZYSTKODLAKLUBU.PL , to uzyskają Państwo 25% rabat.

Warto działać szybko, bowiem tuż przed terminem przesyłania wniosków, może być ich zbyt wiele i Fundacja ze względu na ogrom pracy będzie zmuszona odmówić swojej pomocy.

 [i] Rejestracja na platformie wszystkodlaklubu.pl jest bezpłatna i daje możliwość skorzystania z rabatu do 25% na usługi i produkty dostawców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Maciej Żyłka

Maciej Żyłka

Prawnik, Dziennikarz, Szef contentu internetowego prawosportowe.pl Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Przez kilkanaście lat dziennikarz sportowy Radia Wrocław.

Wpisy autora

Opublikowane w

Usunięcie z ławki rezerwowych

Rozgrywki piłkarskie sezonu 2017/2018 są już w decydującej fazie zarówno w Europie, jak i w Polsce. Jak ostatnio wspominałem, towarzyszy im sporo emocji i to niekoniecznie samych pozytywnych. W poprzednim odcinku pisałem o naruszeniu nietykalności cielesnej sędziego, a dziś pora na przepisy dyscyplinarne, dotyczące trenerów i innych osób funkcyjnych, zasiadających na ławce rezerwowych.

Opublikowane w

Naruszenie nietykalności cielesnej w polskiej piłce nożnej

Rozgrywki sezonu 2017/2018 w Polsce wkroczyły w decydującą fazę. Na wszystkich frontach trwa walka o punkty, znamy już także finalistów Pucharu Polski, o którym ostatnio sporo pisaliśmy, a tej walce towarzyszą emocje, czasem niezdrowe i niesportowe zachowania, także groźby, a nawet przemoc lub naruszenie nietykalności cielesnej.

Opublikowane w

Rozgrywki piłkarskiego Pucharu Polski w sezonie 2018/2019 cz. 2

2 maja na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie rozegrany zostanie finał piłkarskiego Pucharu Polski, w którym spotkają się broniąca trofeum -Arka Gdynia i Legia Warszawa, a my na łamach portalu prawosportowe.pl kontynuujemy temat piłkarskiego Pucharu Polski i regulaminu tych rozgrywek na sezon 2018/2019. Dziś ostatnia część. Zachęcam do przeczytania poprzedniej.

Zobacz więcej »

Serwis obsługuje:

Dauerman

Kontakt z nami:

PrawoSportowe.pl Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
Stadion Wrocław (Budynek Wschód, III p.)
tel. +48 693 672 258
e-mail: bok@prawospotowe.pl

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS 0000384634, NIP 8992720232, REGON 021539145, kapitał zakładowy 15.000,00 zł

RODO Sport

Masz do nas pytanie z zakresu wdrożenia nowej polityki ochrony danych osobowych "RODO"? Wypełnij poniższy formularz, odpiszemy tak szybko jak to będzie możliwe.