ModernSportFoundation.org WszystkoDlaKlubu.pl WszystkoDlaKlubu.pl TrainingCompensation.com

Program KLUB – czas biegnie

Mamy już początek kwietnia, a zaledwie do 21 bm. trwa nabór wniosków o środki finansowe z Ministerstwa Sportu i Turystyki w programie KLUB. Czasu pozostało zatem niewiele i warto się śpieszyć, by nie robić niczego na ostatnią chwilę.

O środki w programie KLUB mogą ubiegać się Uczniowskie Kluby Sportowe czyli UKS-y i kluby działające w formie stowarzyszeń, które prowadzą swoją działalność przynajmniej 3 lata i w roku ostatnim oraz bieżącym nie otrzymały ze środków publicznych dotacji przekraczających kwotę 200.000 złotych.

Wnioski w programie wypełniane są również przez Fundację na Rzecz Rozwoju Sportu i Prawa Sportowego, która w dwóch edycjach programu KLUB w ubiegłym roku uzyskała 100 % skuteczność. Zatem ponownie chciałem zarekomendować Fundację, odsyłając na stronę, na której znajdą Państwo wszystkie informacje o wypełnianiu wniosków, warunki uczestnictwa w programie i wzór umowy.

Zapraszam też do kontaktu mailowego z Fundacją na Rzecz Rozwoju Sportu i Prawa Sportowego: k.kania@fundacjasportowa.org i telefonicznego pod numerem +48 668 977 964.

Jeżeli chcieliby Państwo zmniejszyć sobie koszty, to warto skorzystać z 25% rabatu, a taki rabat można uzyskać rejestrując się na platformie kompleksowego wsparcia dla Klubów Sportowych – wszystkodlaklubu.pl. Z rabatu mogą skorzystać także Kluby, które są już partnerami tego projektu, dzięki wcześniejszej rejestracji[i].

A by było jeszcze taniej to mam przyjemność poinformować, iż nasz portal, a dokładnie platforma wszystkodlaklubu.pl podpisała z Fundacją stosowną umowę o współpracy, dzięki czemu jeśli zarejestrują się Państwo na stronie WSZYSTKODLAKLUBU.PL , to uzyskają Państwo 25% rabat.

Warto działać szybko, bowiem tuż przed terminem przesyłania wniosków, może być ich zbyt wiele i Fundacja ze względu na ogrom pracy będzie zmuszona odmówić swojej pomocy.

 [i] Rejestracja na platformie wszystkodlaklubu.pl jest bezpłatna i daje możliwość skorzystania z rabatu do 25% na usługi i produkty dostawców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Maciej Żyłka

Maciej Żyłka

Prawnik, Dziennikarz, Szef contentu internetowego prawosportowe.pl Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Przez kilkanaście lat dziennikarz sportowy Radia Wrocław.

Wpisy autora

Opublikowane w

Odpowiedzialność dyscyplinarna pośrednika transakcyjnego

W ostatnim blogu na prawosportowe.pl pisałem o zmianach w przepisach o pośrednikach transakcyjnych. Dziś pora na przedstawienie odpowiedzialności dyscyplinarnej pośredników. Jeśli o nią chodzi to obecnym kształcie obowiązuje od czasu zmian w Regulaminie Dyscyplinarnym PZPN i od wprowadzenia Uchwały nr III/42 z dnia 27 marca 2015 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie współpracy z pośrednikami transakcyjnymi.

Opublikowane w

Zmiany w przepisach o pośrednikach transakcyjnych

Po rewolucyjnej wręcz zmianie, do której doszło na rynku piłkarskim jakiś czas temu czyli deregulacji zawodu agenta piłkarskiego czyli pośrednika na rynku transferowym pomiędzy klubem, a zawodnikiem i zastąpieniu licencjonowanych agentów FIFA, pośrednikami transakcyjnymi, czas na zmiany w sposobie rejestracji pośredników na rynku polskim. Zapraszam do lektury!

Opublikowane w

Casus Patrice`a Evry

Kilka dni temu przed meczem fazy grupowej Ligi Europy między Vitorią Guimaraes, a Olympique Marsylia, najbardziej doświadczony piłkarz drużyny z Marsylii – Patrice Evra kopnął podczas rozgrzewki jednego z najbardziej zagorzałych kibiców swojego zespołu. Zawodnik ukarany został przez sędziego wykluczeniem (czerwoną kartką), a i tak jego zespół rozpoczął zawody w pełnym składzie. Pora na analizę tego przypadku.

Zobacz więcej »

Serwis obsługuje:

Dauerman

Kontakt z nami:

PrawoSportowe.pl Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
Stadion Wrocław (Budynek Wschód, III p.)
tel. +48 693 672 258
e-mail: bok@prawospotowe.pl

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS 0000384634, NIP 8992720232, REGON 021539145, kapitał zakładowy 15.000,00 zł

Zapytaj prawnika

Masz do nas pytanie na temat prawa sportowego? Wypełnij poniższy formularz, odpiszemy tak szybko jak to będzie możliwe.