ModernSportFoundation.org WszystkoDlaKlubu.pl WszystkoDlaKlubu.pl TrainingCompensation.com

Dzień Dobry w nowej odsłonie

Zwyczajowym „Dzień Dobry” witam Was – Czytelników portalu prawosportowe.pl – w tym niezwyczajnym dniu, bowiem chciałem pochwalić się nową odsłoną portalu.

prawosportowe.pl jest z Wami już od pięciu lat. Zaczynaliśmy w 2012 roku i przecieraliśmy szlaki na rynku internetowym na styku prawa i sportu. Cały czas staramy się być innowacyjni, idziemy z „duchem czasu” i zmieniamy się dla Was.

Wielu z Was zaczyna swój dzień od lektury blogów na prawosportowe.pl, codziennie rano włącza komputer w poszukiwaniu najnowszego artykułu i to się nie zmieni. Zapraszam również do stale aktualizowanego do najnowszych wersji i rozwijającego się zbioru aktów prawnych: przepisów prawa powszechnie obowiązującego i regulacji organizacji sportowych czyli inaczej prawa związkowego.

Będzie można również podzielić się z nami swoim problemem na granicy sportu i prawa. Wystarczy skorzystać z zakładki „Zapytaj Prawnika”. Prawnicy ze współpracującej z portalem, Kancelarii Prawa Sportowego i Gospodarczego DAUERMAN – lidera na rynku usług prawa sportowego – skontaktują się z Państwem i zaproponują rozwiązanie problemu, dokonując bezpłatnej analizy i wyceny działań.

Z czasem pojawi się również możliwość korzystania ze wzorów gotowych umów i kontraktów. Powoli będziemy przedstawiać Wam coraz to nowe propozycje, inicjatywy i funkcjonalności.

Wszystko to w nowej, dynamiczniejszej szacie graficznej, w nowej estetyce, która – mam nadzieję – spodoba się Państwu. To nasz prezent dla Was w 5-tą rocznicę powstania portalu.

Ze sportowym pozdrowieniem

Maciej Żyłka – Szef contentu internetowego prawosportowe.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane wpisy

Opublikowane w

Polski Komitet Sportów Nieolimpijskich

Wczoraj w Warszawie w Pałacu Lubomirskich odbyło się zebranie założycielskie i inauguracja działalności Polskiego Komitetu Sportów Nieolimpijskich. Na kanwie sukcesu sportowego i organizacyjnego The World Games 2017, przedstawiciele dyscyplin sportów nieolimpijskich postanowili – wzorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego – założyć związek stowarzyszeń pod nazwą Polski Komitet Sportów Nieolimpijskich, w szeregi którego docelowo może wstąpić około 50 dyscyplin sportowych reprezentujących około 3 miliony naszych obywateli uprawiających sport.

Opublikowane w

„Substancje niezatwierdzone S-0” – co grozi za ich spożycie ?

W corocznie aktualizowanej Liście substancji i metod zabronionych WADA (Światowa Agencja Antydopingowa) umieszcza systematycznie kategorię tzw. substancji niezatwierdzonych. Czym są owe substancje, jakie są skutki ich spożycia oraz czy wiąże się ono z naruszeniem przepisów antydopingowych ?

O autorze

prawosportowe

Prawo Sportowe

Redakcja prawosportowe.pl

Wpisy autora

Opublikowane w

Walka z dopingiem

Regulacje antydopingowe, Polska Agencja Antydopingowa, Światowa Agencja Antydopingowa.

Zobacz więcej »

Serwis obsługuje:

Dauerman

Kontakt z nami:

PrawoSportowe.pl Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
Stadion Wrocław (Budynek Wschód, III p.)
tel. +48 693 672 258
e-mail: bok@prawospotowe.pl

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS 0000384634, NIP 8992720232, REGON 021539145, kapitał zakładowy 15.000,00 zł

Zapytaj prawnika

Masz do nas pytanie na temat prawa sportowego? Wypełnij poniższy formularz, odpiszemy tak szybko jak to będzie możliwe.